Nábytek, dekorace a dětské interiéry...

Více o nás

Společná foto Team LOKKI - ořez kopie

Jsme českou společností, která od roku 2002 navrhuje, vyrábí a dodává originální dětské interiéry a nábytek pro mateřské školy a zdravotnická zařízení s působností na celém území České republiky i v zahraničí. V naší nabídce najdete širokou škálu nábytkového vybavení, dětských koutků, interaktivních panelů, nástěnek, dekorativních prvků i jedinečný propracovaný systém rozlišovacích značek pro mateřské školy. Poradíme vám s výběrem našich produktů, jejich umístěním, volbou vhodných doplňků i s výmalbou.

Pomůžeme vám se zařizováním nových i rekonstruovaných prostor, vypracujeme 3D návrhy vašich interiérů a společně vybereme nejlepší řešení.

Naším cílem je, aby spolu vše ladilo a celý prostor působil uceleným dojmem.

Žijeme s našimi zakázkami od začátku až do konce – od návrhu, přes výrobu až po finální montáž.

„Tvoříme podnětné prostředí inspirované barevným světem přírody.“

Chci nezávaznou nabídku

LOKKI Design

Interiéry LOKKI působí vzdušně a svěže, a přitom splňují řadu požadavků a nabízí důmyslná řešení. Důraz na kvalitu používaných materiálů a na způsob jejich opracování jde ruku v ruce se skvělým výtvarným a designovým pojetím.

Eva Sýkorová

Mgr. Eva Sýkorová výtvarnice a návrhářka dětských interiérů zn. LOKKI

Tvorba pro děti a pro vás, kteří s nimi pracujete, mne provází životem. Od ilustrování pohádkových knih směřuji k navrhování dekorací, hracích koutků i větších celků zejména do mateřských škol. Mou vděčnou inspirací je příroda a její pestrý, dokonale harmonický řád. Vše je zde vyvážené. Děti v sobě mají touhu poznávat, žít v radosti a pohybu, milují jas a čisté barvy. Je příjemnější trávit čas ve vnitřním prostředí, které připomíná přirozený přírodní svět. Ráda jeho kvality stylizuji do jednoduchých, dětskému oku blízkých forem. A tak vznikají herny v tématech lesních, lučních či mořských, v jemných pastelových odstínech, rozzářené barevnými akcenty. Usměvavé tváře zvířátek nově doplňuje řada dekorací v abstraktním tvarosloví. Vedeme děti k uvědomění si pocitu jednoty s přírodou, důležitosti její láskyplné ochrany, vzácnosti vodních zdrojů, čistého vzduchu, půdy… Děkuji vám, že s námi sdílíte společné hodnoty.

Petr Švec

MgA. Petr Švec, konstruktér a designér zn. LOKKI

Při tvorbě interiérů LOKKI se mi podařilo ideálně skloubit vystudované obory Nábytkářství a Produktový design. Dávat nábytku originální tvary, zároveň dbát na funkčnost a dokonalost ve všech detailech je mou denní náplní. Vymýšlet nové hrací panely nebo koutky je práce, která mě naplňuje. Výsledná radost dětí a spokojenost zákazníků je pro mě hlavní odměnou. Dbám na to, aby interiéry LOKKI byly rozpoznatelné na první pohled a nabízely dětem i dospělým veselé a harmonické prostředí.