Pro holky a kluky

Dětské pokoje v novém e-shopu
Sleva! Zvýhodněná sada Louka-malá Zobrazit větší
Značka: LOKKI LOKKI

Zvýhodněná sada Louka-malá

5220095L

Zvýhodněná sada obsahuje nástěnný lamino panel se 3 velkými hracími prvky a dekorativní oblouk ve stejném tématu a barevnosti.

Celá sestava a hrací prvky jsou napevno přimontované ke zdi, vhodné i do nehlídaných prostor, Certifikované hrací a didaktické prvky:

- Rondo Vario 3 Les, otočné kolečko slouží k procvičení koordinace oko-ruka a podporuje dětskou fantazii. Při přesýpání kuličky postupně zakrývají obrázek spodní. Zelená barva kuliček symbolizuje trávu a hnědá zem.

- Velké zrcadlo, bezpečnostní zrcadlo (nerozbitné, leštěný plech). Rozvoj zrakového vnímání, děti objevují svůj odraz a cvičí postřeh. 

- Na Statku, dřevěné kolečko s otočným středem a barevnými obrázky. Cílem hry je najít dvě k sobě patřící poloviny obrázku. Zároveň při hře děti nacházejí mnoho kombinací veselých fantazijních zvířat a bytostí. Didaktická hračka rozvíjející jemnou motoriku, dětskou představivost a kombinační schopnosti. 

Český výrobek zn. LOKKI, design Eva Sýkorová. Kotevní materiál je součástí dodávky. Zboží je dodáváno bez montáže.

Materiál: kvalitní lamino deska, odolná ABS hrana, dekorace - barevně lakovaná MDF deska, buková překližka, hrací prvky-březová překližka
Rozměry: celková šíře 118 x výška 80 cm (panel: šíře 118 x výška 42 cm, dekorativní oblouk: šíře 118 x výška 38 cm)

K dodání do 8-10 týdnů

15 400 Kč včetně 21% DPH

-800 Kč

16 200 Kč

Související zboží

E-Poptávka

Zpracujeme nezávaznou nabídku řešení přímo pro Vás!

Kontakt

Zákaznický

SERVIS

  • Telefon +420 374 802 122

Facebook

Video